image

Πρόγραμμα Παραστάσεων

 

Πρόγραμμα Παραστάσεων


Δείτε παρακάτω το αναλυτικό πρόγραμμα παραστάσεων και εκδηλώσεων για το μήνα αυτό. Το πρόγραμμα των επόμενων μηνών, που ακολουθεί, είναι ενδεικτικό και εμπλουτίζεται συνεχώς! Παρακαλούμε για την καλύτερη ενημέρωσή σας επικοινωνείτε με τα Ταμεία μας, στο 2315 200 200 καθώς μπορεί να υπάρξουν έκτακτες αλλαγές.


 

Ιούνιος 2024

ΗμερομηνίαΒασιλικό ΘέατροΜονή Λαζαριστών, Σκηνή Σ. ΚαραντινόςΘέατρο Εταιρείας Μακεδονικών ΣπουδώνΠΕΡΙΟΔΕΙΑΘέατρο ΔάσουςΘέατρο Γης
01, Σάββατο
10ο Φεστιβάλ Δάσους (20:45, Θανάσης Παπακωνσταντίνου)
02, Κυριακή
10ο Φεστιβάλ Δάσους (20:45, Θανάσης Παπακωνσταντίνου)
03, Δευτέρα
04, Τρίτη
05, Τετάρτη
06, Πέμπτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (Γιάννης Κότσιρας)
07, Παρασκευή
08, Σάββατο
09, Κυριακή
10, Δευτέρα
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Ο τυχαίος θάνατος ενός αναρχικού)
10ο Φεστιβάλ Δάσους (ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ, Σταύρος Ξαρχάκος)
11, Τρίτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Ο τυχαίος θάνατος ενός αναρχικού)
12, Τετάρτη
13, Πέμπτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (Έαρ, Ομάδα χορού ΕΝΘ)
14, Παρασκευή
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Μίλτος Πασχαλίδης)
15, Σάββατο
16, Κυριακή
17, Δευτέρα
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Σωκράτης Μάλαμας)
18, Τρίτη
19, Τετάρτη
20, Πέμπτη
21, Παρασκευή
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (21:00, Πειραιώς 260 (Η))
22, Σάββατο
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (20:00, Πειραιώς 260 (Η))
23, Κυριακή
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (20:00, Πειραιώς 260 (Η))
24, Δευτέρα
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (20:00, Πειραιώς 260 (Η))
25, Τρίτη
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (21:00, Πειραιώς 260 (Η))
26, Τετάρτη
Η αγαπημένη του κυρίου Λιν (21:00, Πειραιώς 260 (Η))
27, Πέμπτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Loreena McKennitt)
28, Παρασκευή
29, Σάββατο
30, Κυριακή

Ιούλιος 2024

ΗμερομηνίαΠΕΡΙΟΔΕΙΑΘέατρο ΔάσουςΘέατρο Γης
01, Δευτέρα
02, Τρίτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Νατάσσα Μποφίλιου)
03, Τετάρτη
Μαρίκα με είπανε - Μαρίκα με βγάλανε (21:15, Ανοιχτό Αμφιθέατρο ΔΙΠΑΕ, Σέρρες)
04, Πέμπτη
Μαρίκα με είπανε - Μαρίκα με βγάλανε (21:15, Ανοιχτό Αμφιθέατρο ΔΙΠΑΕ, Σέρρες)
05, Παρασκευή
06, Σάββατο
07, Κυριακή
08, Δευτέρα
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Ιουλία Καραπατάκη)
09, Τρίτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Μαρίνα Σάττι)
10, Τετάρτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Βασίλης Παπακωνσταντίνου)
11, Πέμπτη
12, Παρασκευή
13, Σάββατο
14, Κυριακή
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Ηρακλής Μαινόμενος)
15, Δευτέρα
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Ηρακλής Μαινόμενος)
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Αντώνης Ρέμος)
16, Τρίτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Ηρακλής Μαινόμενος)
17, Τετάρτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:00, Γιάννης Χαρούλης)
18, Πέμπτη
19, Παρασκευή
Πλούτος (21:00, Αρχαίο Θέατρο Επιδαύρου)
20, Σάββατο
Πλούτος (21:00, Αρχαίο Θέατρο Επιδαύρου)
21, Κυριακή
22, Δευτέρα
23, Τρίτη
24, Τετάρτη
Μαρίκα με είπανε - Μαρίκα με βγάλανε (21:30, Αρχαίο Θέατρο Φιλίππων)
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Δον Κιχώτης)
25, Πέμπτη
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Δον Κιχώτης)
26, Παρασκευή
Πλούτος (21:00, Αρχαίο Θέατρο Κουρίου, Κύπρος)
10ο Φεστιβάλ Δάσους (21:30, Δον Κιχώτης)
27, Σάββατο
Πλούτος (21:00, Αρχαίο Θέατρο Κουρίου, Κύπρος)
28, Κυριακή
29, Δευτέρα
30, Τρίτη
31, Τετάρτη
Μαρίκα με είπανε - Μαρίκα με βγάλανε (21:30, Θερινό Δημοτικό Θέατρο, Βόλος)