in English
ΚΘΒΕ
Προφίλ
Ιστορικό
Διοίκηση
Κώδικας Δεοντολογίας
Δραματική Σχολή
Εργαστήρια
Ένωση των Θεάτρων της Ευρώπης
Βιβλιοπωλεία
ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
Πρόγραμμα Παραστάσεων
Τρέχουσες Παραστάσεις
Εισιτήρια
Δείτε και κερδίστε
Σκηνές
Παιδική Σκηνή
Νεανική σκηνή
Όπερα Θεσσαλονίκης
Χοροθέατρο
Κλιμάκιο Μακεδονίας-Θράκης
Εκπαιδευτικά προγράμματα
Δράσεις
Δραστηριότητες
ΑΡΧΕΙΟ
Ψηφιακή Βιβλιοθήκη
Σύνθετη Αναζήτηση
Πωλητήριο
Προγράμματα
Αφίσες
Αναμνηστικά - Είδη ένδυσης και αξεσουάρ
ΧΩΡΟΙ
Θέατρο Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών
Φουαγιέ Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών
Βασιλικό Θέατρο
Μονή Λαζαριστών - Σκηνή Σωκράτης Καραντινός
Μικρό Θέατρο Μονής Λαζαριστών
Θέατρο Δάσους
Θέατρο Γης
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Φόρμα Επικοινωνίας
Τηλέφωνα Επικοινωνίας
Προτάσεις Συνεργασίας
Συχνές ερωτήσεις
ΝΕΑ
Νέα
Δελτία Τύπου
Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί
Auditions
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΤΕ
Χορηγίες
Loyalty Club
Συνεργαζόμενοι φορείς
ΚΘΒΕ
Προφίλ
Ιστορικό
Διοίκηση
Κώδικας Δεοντολογίας
Δραματική Σχολή
Εργαστήρια
Ένωση των Θεάτρων της Ευρώπης
Βιβλιοπωλεία
ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
Πρόγραμμα Παραστάσεων
Τρέχουσες Παραστάσεις
Εισιτήρια
Δείτε και κερδίστε
Σκηνές
Παιδική Σκηνή
Νεανική σκηνή
Όπερα Θεσσαλονίκης
Χοροθέατρο
Κλιμάκιο Μακεδονίας-Θράκης
Εκπαιδευτικά προγράμματα
Δράσεις
Δραστηριότητες
ΑΡΧΕΙΟ
Ψηφιακή Βιβλιοθήκη
Σύνθετη Αναζήτηση
Πωλητήριο
Προγράμματα
Αφίσες
Αναμνηστικά - Είδη ένδυσης και αξεσουάρ
ΧΩΡΟΙ
Θέατρο Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών
Φουαγιέ Εταιρείας Μακεδονικών Σπουδών
Βασιλικό Θέατρο
Μονή Λαζαριστών - Σκηνή Σωκράτης Καραντινός
Μικρό Θέατρο Μονής Λαζαριστών
Θέατρο Δάσους
Θέατρο Γης
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Φόρμα Επικοινωνίας
Τηλέφωνα Επικοινωνίας
Προτάσεις Συνεργασίας
Συχνές ερωτήσεις
ΝΕΑ
Νέα
Δελτία Τύπου
Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί
Auditions
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΤΕ
Χορηγίες
Loyalty Club
Συνεργαζόμενοι φορείς
in English
Νέα - Δελτία Τύπου
Αρχική
Νέα - Δελτία Τύπου
Τμήματα προετοιμασίας υποψηφίων για τις εισαγωγικές εξετάσεις των Δραματικών Σχολών (5/8/2011)
Δωρεάν σεμινάρια
προετοιμασίας υποψηφίων για τις εισαγωγικές εξετάσεις των Δραματικών Σχολών της χώρας. Ανακοίνωση τμημάτων:
1ο ΤΜΗΜΑ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΓΚΑΤΖΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΓΡΕΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΖΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ
ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΗ
ΛΙΟΝΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΠΕΙΚΟ ΕΛΙΟ ΦΟΙΒΟΣ
ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΔΑΦΝΗ
ΡΑΒΝΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΌΛΓΑ
ΤΖΑΦΕΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΤΣΑΓΙΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
2ο ΤΜΗΜΑ
ΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
ΒΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΓΟΥΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΛΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΑΝΑΣ
ΦΩΤΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΧΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
3ο ΤΜΗΜΑ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΖΕΡΒΟΣ ΡΕΝΕ ΚΑΡΟΛΟΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΛΙΘΟΞΟΪΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΘΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΕΡΙΑΝΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
ΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ
4ο ΤΜΗΜΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΓΑΪΤΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΓΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΔΕΤΕΤΖΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΚΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΣΑΒΒΑΤΟ
ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(όνομα)
ΜΑΖΕΜΛΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΡΑΒΝΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΖΑΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ
5ο ΤΜΗΜΑ
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΑΝΤΩΝΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΒΙΝΤΣΑΝΗ ΔΙΣΔΑΙΜΟΝΑ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΥΜΑΡΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΜΥΡΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΞΙΜΙΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΕΤΑΒΟΥΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΙΤΣΙΓΚΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΥΡΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6ο ΤΜΗΜΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΑΖΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΚΡΙΚΟΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΚΥΡΚΙΝΑΖΙΑΡΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΜΑΛΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΠΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΟΣΤΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΣΑΚΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
7ο ΤΜΗΜΑ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΗΛΙΑΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
ΚΙΚΙΛΙΝΤΖΙΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΔΜΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΗΤΡΟΓΩΓΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8ο ΤΜΗΜΑ
ΒΙΖΒΙΖΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΕΛΛΗ
ΗΛΙΑΔΕΛΗ ΑΝΝΑ
ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΜΠΑΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΣΚΟΥΠΡΑ-ΓΙΑΝΝΙΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΑΜΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΖΟΥΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΧΟΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΟΥΜΠΟΥΛΙΑ ΛΙΑΝΑ
9ο ΤΜΗΜΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΒΑΪΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΑΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ
ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Κ ΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΗΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΕΤΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΑΜΑΡΑ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΑ
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
10ο ΤΜΗΜΑ
ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ
ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΝΤΟΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΛΕΓΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΑΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΠΟΤΟΥΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑ ΖΩΗ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΣΥΚΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ
Δείτε το πρόγραμμα των σεμιναρίων
ΕΔΩ
Επιστροφή