Νέα

Τμήματα προετοιμασίας υποψηφίων για τις εισαγωγικές εξετάσεις των Δραματικών Σχολών (13/8/2012)

Δωρεάν σεμινάρια προετοιμασίας υποψηφίων για τις εισαγωγικές εξετάσεις των Δραματικών Σχολών της χώρας. Ανακοίνωση τμημάτων:

1ο ΤΜΗΜΑ = ΚΑΡΑΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ
2ο ΤΜΗΜΑ = ΚΑΡΑΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ
3ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7ο ΤΜΗΜΑ = ΣΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
8ο ΤΜΗΜΑ = ΣΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
9ο ΤΜΗΜΑ = ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10ο ΤΜΗΜΑ = ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11ο ΤΜΗΜΑ = ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
12ο ΤΜΗΜΑ = ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


1ο ΤΜΗΜΑ = ΚΑΡΑΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ
  1. ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΚΑΜΙΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  3. ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
  4. ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  5. ΤΣΙΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  7. ΤΖΟΥΡΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
  8. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΙΟΛΗ
  9. ΑΜΟΙΡΑΝΗ ΑΓΑΠΗ
  10. ΔΡΑΓΚΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  11. ΔΡΑΓΚΙΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  12. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  13. ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  14. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΗΣΑΪΑ
  15. ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  17. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  18. ΛΙΟΥΤΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
  19. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΛΟΥΚΙΑ


2ο ΤΜΗΜΑ = ΚΑΡΑΜΗΤΡΗ ΜΑΡΙΑ
  1. ΧΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
  3. ΚΟΚΚΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΩΝΣΤΑΝΤ.
  4. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  5. ΣΚΕΝΤΕΡΗ ΑΝΙΣΑ
  6. ΤΟΠΑΛΤΖΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  7. ΡΑΒΝΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  8. ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
  9. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  10. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  11. ΤΣΑΡΔΑΚΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  12. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  13. ΤΖΗΜΚΑ ΘΑΛΕΙΑ
  14. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
  15. ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  16. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  17. ΠΟΛΥΜΕΝΙΔΗ ΑΡΕΤΗ
  18. ΝΙΤΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  2. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
  3. ΖΑΦΕΡΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  4. ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  6. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΛΙΚΗ
  7. ΠΕΤΡΟΥ ΦΙΛΙΠΙΑ-ΜΑΡΙΑ
  8. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  9. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ
  10. ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  11. ΚΑΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  12. ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΑ
  13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  14. ΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
  15. ΠΑΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ
  16. ΒΛΑΧΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
  17. ΝΟΥΝΗ ΗΛΙΑΝΑ
  18. ΣΕΡΑΦΗΜ ΣΟΦΙΑ
  19. ΓΚΟΥΜΑ ΧΡΥΣΑ

4ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΤΣΑΒΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
  2. ΣΑΒΡΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  4. ΚΟΛΤΟΎΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  5. ΚΑΤΖΆΝΗ ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ
  6. ΚΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
  7. ΜΑΥΡΙΔΗ ΠΕΤΡΑ
  8. ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ
  9. ΚΆΠΕΤΑ ΛΟΥΝΑ
  10. ΑΓΡΑΦΙΏΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  11. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  12. ΓΡΑΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  13. ΤΣΟΠΕΛΑ ΘΑΛΕΙΑ
  14. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  15. ΣΟΥΓΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
  16. ΛΟΪΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  17. ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  18. ΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

5ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΜΠΑΖΤΣΕΒΑΝΗ ΧΡΥΣΑ
  2. ΚΟΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
  3. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  4. ΔΕΓΕΡΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
  5. ΣΚΑΛΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
  6. ΚΟΥΡΕΠΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
  7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  8. ΚΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  9. ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
  10. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ
  11. ΤΡΙΒΙΖΑ ΣΥΛΒΙΑ
  12. ΡΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ
  13. ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΩΡΓΑΚΟ-ΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  14. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  15. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΖΒΙΓΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  17. ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  18. ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  19. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

6ο ΤΜΗΜΑ = ΧΑΛΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΛΑΠΟΥΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
  2. ΠΙΑΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΛΕΩΝ
  3. ΤΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
  4. ΚΑΤΣΙΟΎΡΑ ΜΑΡΙΑ
  5. ΚΟΝΤΑΚΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
  6. ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  7. ΚΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
  8. ΔΑΓΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  9. ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΞΑΝΘΗ
  10. ΡΑΪΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  11. ΡΟΥΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  12. ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  13. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
  14. ΑΒΡΑΑΜ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
  15. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  16. ΚΛΕΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  17. ΡΕΤΣΙΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  18. ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

7ο ΤΜΗΜΑ = ΣΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΕΡΣΑ
  2. ΒΡΑΧΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  3. ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΘΙΑΣ
  4. ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΛΕΞΑ
  5. ΓΙΑΝΝΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  6. ΤΑΜΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  7. ΡΑΠΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ
  8. ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ-ΚΟΚΚΟΤΑ ΖΥΝΟΒΙΑ
  9. ΖΙΑΝΑ ΕΛΕΝΗ
  10. ΣΤΑΜΑΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
  11. ΜΠΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  12. ΡΑΒΝΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
  13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  14. ΚΑΖΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
  15. ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  16. ΜΕΣΗΜΕΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  17. ΤΣΟΥΦΛΙΔΟΥ ΔΑΝΑΗ
  18. ΚΑΡΠΩΝΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

8ο ΤΜΗΜΑ = ΣΑΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
  1. ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  2. ΦΟΥΡΤΟΥΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  3. ΚΑΡΑΚΟΎΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  4. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΝΑ
  5. ΣΙΣΚΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ
  6. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
  7. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  8. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
  9. ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΥΠΡΟΣ) ΘΕΜΙΣ
  11. ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ
  13. ΤΑΜΠΑΚΗ ΒΑΣΩ
  14. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ
  15. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
  16. ΛΑΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  17. ΣΚΟΥΠΡΑ-ΓΙΑΝΙΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  18. ΑΚΙΦ ΗΛΙΑΣ
  19. ΜΠΕΤΣΟΥ ΚΑΙΕΡΙΝΑ

9ο ΤΜΗΜΑ = ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ («) ΜΑΡΙΑ
  2. ΤΖΟΥΜΑ ΣΜΑΡΩ
  3. ΤΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  4. ΦΩΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  5. ΜΠΟΛΛΑΤΗ ΧΡΥΣΑ
  6. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  7. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ
  8. ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
  9. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
  10. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  11. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  12. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  13. ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΟΡΑ
  14. ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ
  15. ΚΑΚΛΊΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
  17. ΠΡΑΠΑ ΣΟΦΙΑ
  18. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
  19. ΠΛΙΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

10ο ΤΜΗΜΑ = ΜΟΥΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΚΑΚΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  2. ΓΚΙΟΥΛΕΜΕ ΞΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ
  3. ΚΥΛΙΜΤΣΊΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  4. ΛΕΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
  5. ΜΙΧΟΥ-ΜΠΆΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ
  6. ΣΠΎΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  7. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΚΗΣ
  8. ΚΑΚΆΛΗ ΣΟΦΙΑ
  9. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  10. ΚΙΡΤΙΚΊΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
  11. ΣΙΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΆ ΜΑΡΙΑ
  13. ΒΙΝΤΣΆΝΗ ΔΕΔΕΜΌΝΑ
  14. ΚΟΠΆΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
  15. ΣΙΔΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  16. ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΥΡΤΩ
  17. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΉ ΜΑΡΙΑ
  18. ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

11ο ΤΜΗΜΑ = ΑΪΒΑΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
  1. ΜΩΡΑΪΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  2. ΑΡΟΥΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΚΑΤΩΔΡΥΤΟΥ ΕΛΛΗ
  4. ΠΑΝΆΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  5. ΦΡΑΓΚΕΛΑΚΗ ΕΛΙΖΑ-ΕΛΕΟΝΟΡΑ
  6. ΚΌΤΣΥΦΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  7. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  8. ΠΛΙΟΎΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
  9. ΤΡΑΜΟΥΝΤΆΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  10. ΑΡΣΕΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  11. ΤΟΥΚΜΕΝΊΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  12. ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
  13. ΤΣΙΆΤΣΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
  14. ΑΝΑΝΙΆΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  15. ΜΑΡΓΑΡΟΥ ΑΛΙΚΗ
  16. ΤΖΙΑΜΠΊΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ
  17. ΤΖΙΑΜΠΊΡΗ ΙΟΥΛΙΑ
  18. ΓΚΏΓΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
  19. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12ο ΤΜΗΜΑ = ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  1. ΛΑΓΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
  2. ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
  3. ΊΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  4. ΤΣΑΡΕΛΆΚΗ ΕΛΕΝΗ
  5. ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
  6. ΠΡΙΜΕΡΆΚΗ ΜΗΝΑ
  7. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΖΩΓΡΑΦΙΑ
  8. ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΛΗ
  9. ΒΆΛΑ ΓΙΟΥΛΗ
  10. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ
  11. ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
  12. ΜΠΑΚΆΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  13. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
  14. ΚΟΝΤΟΛΟΎ ΑΝΝΑ
  15. ΑΣΟΥΜΑΝΆΚΗ ΦΛΩΡΑ
  16. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  17. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  18. ΤΣΑΚΟΎΜΗ ΑΛΙΚΗ
  19. ΚΩΣΤΆΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ

Επιστροφή